.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Pedro
Text: Ale ja se falloutu 3 nezastavam, ja jsem neutralni (trochu logickeho mysleni by neuskodilo.. tim ze nekdo vyvraci kritiku hry, jeste hru samotnou nevychvaluje) => navic ja nehodnotim hru na zaklade 30ti obrazku a necelych deseti ingame video prezentaci.. fanatik muzes byt ty nebo tobe rovni, co si nedokazi pri kazde prilezitosti rejpnout do f3, ackoliv, jak rikam, jste ho jeste nehrali.

chapu ze nektere veci je mozno videt jiz ted, a tam ta kritika muze byt na miste, ale kdyz nekdo rekne, ze f3 je nebo bude na h...o, zaroven rika ze f3 je hlavne o atmosfere a pribehu, tak se pak popira :)

f1/2 mel velmi nedetailni grafiku, kde jednotlive zbrane vypadaly stejne, rozdil byl pouze v jejich kategoriich (nepocitam obrazky v inventari), postavy taktez (kdyz jsem mel na sobe kevlar, kolikrat jsem nerozpoznal svoji postavu od straze), detaily nic moc, vsude same rovne plochy, hranate baraky, skoro stejne textury povrchu,.. a presto to bylo kouzelne, prave kvuli tomu, ze to podporovalo imaginaci nahrazujici kvalitni vizualni vjem, kterou ti ta hra v te dobe nemohla z technickych duvodu dat sama o sobe.

se zabijenim mam pravdu ja.. ja jsem od urciteho levelu daval skoro vsechny nepratele na jednu ranu, asi tak jako 90 procent hracu.. a podivej na video preview nebo recenzi jine hry, taky tam zabijis a nevidis tam, jak strilis vedle a nikdo tam neumira..

Power Armor: Tady je videt, ze spousta lidu proste nechape o cem grafika je..
Ty jsi videl PA staticky na screenech, v mini predrendrovanem filmecku v intru,kde ti maval vojak v Kanade a snad ve dvojce pri otvirani toho Vaultu.. Ale nevidel jsi PA v chuzi.. nevidel jsi jak se osoba v PA shyba k zemi, jak v nem skace, je skrcena atd.. ve F3 tohle bude muset zvladnout v 3D prostredi, v nerovnem terenu, tak proste aby ta figurka nevypadala legracne nutne musi dojit k nejakym zmenam... Nemuzes importovat objekt, dat mu vyssi rozliseni, pac to podleha vyse zminenym jevum. Navic mam pocit, ze to co nazyvate PArmorem ve F3 Power Armor neni a uz to bylo nekolikrat prezentovano..
Kontaktní údaje