.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: PsychoP
Text: Pedro... Na jednu stranu se oháníš logickými argumenty a na tu druhou omíláš největší kokotinu poslední doby: Časy se změnily...

Tuhle pičovinu omílá každý druhý zparchantělý spratek, jež je svými rodiči rozmazlován do takové míry, že bezduše sleduje bezduché pořady v televizi, stále dokola hraje bezduché automobilové honičky, FPS střílečky a jako RPG vidí tak maximálně TES 4 a WoW... Malí zasraní fracci, kteří nemají nejmenší zájem na žádném zasraně propracovaném příběhu, jen aby měli možnost rozmasit co nejvíc nepřátel v co nejkraším čase co nejvíce možnými způsoby.

DOPRDELE vždyť F2 byl do extrému vyhnaný F1! Větší svět, více questů, více dialogových možností, více interakce se spolubojovníky, více paralelních dějových linií, více blbostí v poušti a možností k pozastavení se. FT:BoS nebylo to nejlepší, co mohlo, ale stále to alespoň NAVAZOVALO na původní koncepci. Militantně zaměřená část bratrstva prostě letěla na průzkum a spadla někde uprostřed prdele, kde fungovali jako ochránci slabších(a vykořisťovatelé těch nejslabších)...

Ale tohle?! Proboha, stačí se podívat na stránky! Stačí si prohlédnout screeny... Stačí se podívat se na videa! Gameplaye! Já nežádám návrat k pixelovému izometrickému světu.


JÁ CHCI, KURVA, ALESPOŇ SLUŠNOU POCTU ZAŠLÉ SLÁVĚ A LESKU PŮVODNÍHO FALLOUTU! Do hajzlu vždyť Fallou1 byla první hra, u které jsem se kdy mordoval... První hra, která pro mě zůstala Kultem! První hra, kterou když jsem nepokořil jako dítě, tak jsem si prostě musel nainstalovat po těch X letech a začít hrát od začátku a projíždět zase a zase a zase, protože DOPRDELE BYLA TAK SKVĚLÁ...

Dobře, F3 jsem ještě nehrál. Jsem unavený, nasraný a sprostý... Ale do piče plesnivé, když se podívám na ty pomrdané gameplay videa, tak je mi kurevsky blbě z toho, co vidím! POWERFIST ležící za stolem na záchodcích okupovaných gangem? Neubývající hitpointy, když do mě střílí, zatímco já mezi nima běhám a mlátím je hydraulicky posilovanou krychlí?! WTF?!

Ne, vůbec si nemyslím, že by F3 byla dobrá hra. Kamenujte si mě jak chcete, ale... Vzali to za špatný konec... Místo nového kabátu a vzdání holdu nejlepší RPG 1997 a 1998 udělali paskvil, který podle mě není ani vtipný, ani hezký a tím méně pro mě zajímavý...
Kontaktní údaje