.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Drizzt
Text: To Pedro: To je zrovna blbej příklad, ty mrtvoly tam už byly :D.

A nedržkujte pořád nemá to smysl. Svrbí mě ruce na klávesnici abych se přidal, ale rozhodl jsem se zaujmout pozitivní přístup.

Berte to prostě tak, že původní Fallout je ta tam a zaplať pánbůb že jede i pod Vistama a že jej budem moct hrát again a again.

Prostě F3 je RPG střílečka v kulisách Falloutu, více méně chytřejší Oblivion, ale to ještě neznamená že to bude špatná hra, ale nebude to asi Fallout, tak maximálně prostředím, zbraněma, itemama, možná trocha té atmosféry, ale to pochybuju.

Problém je že hru vyvíjejí tak trochu ignoranti a bezmozci, je to vidět u každé jejich hry, vymýšlejí věci jenom na efekt, questy jak přes kopírák.

Ne říkal jsem že nebudu držkovat :)

Ale asi takhle, na to že to dostala Bethesda to vypadá luxusně, čekal jsem to mnohem horší, ale to se ještě uvidí. Každopádně se momentálně těším na 2 hry. Fallout 3 a Spore, 1. bude doufám RPG roku :) a druhý dobrá oddechovka s inovativním konceptem.
Kontaktní údaje