.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: PsychoP
Text: Rajo: Jo, snědl jsem všechnu moudrost světa. Ráno snídám chytrou kaši, přes den udivuju lidi v Menze a navečer si chodím do Valhally zahrát šachy s Odinem.

A nyní vážně, co se mi nelíbí na ukázkách k F3:

1. Všudypřítomné létající rádia.
2. Rozhovory byly... Ploché... Působily na mě silně jako ty z FT.
3. Nepochopitelné množství nepřátel. Po hráči šlo absolutně všechno, co se hýbalo. Dobře, byly světlejší chvilky. Byl ve městě, ve kterém prohodil pár slov s několika lidmi.
4. FP - kde to kurva jsme?! Fallout byl IZO! Vždy! Byla to součást jeho atmosféry.
5. VATS - jo, já vím... Na tahy prostě FP nejde... Jen... Velmi mi to připomíná systém ze SW:KOTOR... Vám ne?
6. Prezentace hry jako !!!NOVINKY!!! protože skalních fandů je mnohem méně, než lidí, kteří Fallout nikdy nehráli. Proto se to jmenuje Fallout 3. Aby to nalákalo co nejvíc nových fanoušků. Třetí(čtvrté...) a !!!NEJLEPŠÍ!!! pokračování série fallout. Předchozí díly neradno hrát - hnusná, stará 2D grafika a naprosto nezajímavý tahový systém bez miniher a s mnohem méně brutálními efekty - ANI TO NEZKOUŠEJTE, DĚTI!!! Ty zbraně tam ani nevypadají realisticky a kdybyste viděli ty hloupoučké úkoly z doby, kdy počítačové hry byly ještě v plenkách!!! (!Bethesda Copyright!)

Co se mi naopak líbilo? Lockpicking a Hacking minihry. Ustavičné klikání na truhly za účelem jejich odemknutí bylo úmorné.
Kontaktní údaje