.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Redfox
Text: Souhlasím s Kalimerem a Berrym. Redakce by si konečně měla uvědomit co to znamená psát článek. Je jasné, že nám můžete naznačit, že Vám se to nelíbí, ale necpěte a nenuťte nám Váš pesimismus. Neukazujte nám nonstop jak tu hru nenávidíte. Je mi jasné, že byste to udělali jak van buren kterého sem hrál a je to humus velebnosti a tomuto falloutovi nesahá ani po kotníky. A, že to byla beta? No a? Screeny fallout 3 byly taky z bety a už ste to hanily. Měly byste být neutrální a ne zaujatí. Raději si web přejmenujte na AGAINST FALLOUT 3! (Proti Fallout 3!) a proč? Protože v každém článku ať chci nebo ne musím číst Vaše stížnosti a blbé urážky. Že se Vám to nelíbí neznamená, že se to nelíbí jiným. Když čtu článek chci číst seriózní a ne článek který neumí říct ani ťuk jako plus. Tak se konečně spamatujte, protože nejsem sám kdo toho má dost. A ty názvy těch screenů v tomto topicu radši ani nekomentuju, protože to je jeden z nejtrapnějších keců co ste kdy napsaly. Kdysy ste byly seriózní, ale teď jste už jen zaujatí. A pro Vás jen tak pro info. Jsem novinář, vystudoval jsem vysokou školu a je mi 27 let. Takže kdybyste chtěli říct něco o puberťákovi tak do toho. Už čekám jak mi tu začnete nadávat.
Kontaktní údaje