.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kalimero
Text: Šmarja bože, pokud by se měla veškerá diskuze, která se chce k něčemu dobrat, pachtit s lidmi co poukazují na gramatické chyby, tak to nikdy nikam neodtáhne. Jakékoliv hlášky o tom jak kdo píše si strčte za gumu u trenek. Novinář může být gramatické hovado, pokud je slohový borec. Tyto věci se nevylučují. Tečka.

A k Falloutu a proč je pesimismus na něj neoprávněný. Jednak tu máme několik videí, pár prohlášení obrázků a screeny. Z toho všeho víme, že Fallout už nebude nikdy jako dřív. To se nerovná špatně. Čili všichni (a polovina redakce) už můžete se svými názory odpadnout, protože to je pro vás nepřekonatelnej oříšek.
Ostatní jsou tento fakt schopni přijmout. Pak tady jsou další oříšky že některým se nelíbí grafika (opravdu chcete vychvalovat předešlé fallouty z hlediska grafiky?), styl (jednoznačně subjektivní věc. Mě se jejich styl líbí) popřípadě herní mechanismy. Na ty nadáváte nejvíc....a v tom jekámen úrazu.
NIKDO JSTE HRU NEHRÁL!!! Jakékoliv video je jednoúčelově natočené a zobrazuje určitou výseč ze hry, dle které nemůžete hru hodnotit jako celek. Proto žádný rozumný člověk nemůže takhle dokola mesimisticky nadávat že to bude blbost atd atd atd. Maximálně může říct, že vyhlídky nejsou nejrůžovější. Ve výsledku může bát hra ale naprosto výborná. Stěžujete si například na akčnost. Hrális jste mass effect? Hra přesně jako fallout3 - akční souboje s možností zastavení (dokonce ještě menší zastavení). JE TO RPG!!! A JAKO ŘEMEN. Takže to že bude fallout akčnější není vada probůh. Je to směr kterým hra ubíhá. Hrál jsem oba fallouty, jsou to jedny z mých nejoblíběnějších her, stejně tak jako jsem hrál dřívější díly bioware, čili Hlavně sérii Baldrus Gate, kde bylo taky vše izometrické a dalo se pauzovat. A nádávám snad na mass effect, že to udělali 3D a s akčními souboji? NE! Protože i tak to byla pecka.

Čili prosím redakci - pokud chcete být alespoň trošku nestranní a neznevažovat vaši dosavadní práci, ušetřete si tyto často nemístné pesimistické řeči, když ruku na srdce o té hře nevíte tolik, abyste ji mohli hodnotit. Až hra vyjde, klidně ji v recenzi rozcupujte na kusy. Zatím ne. 2x2 = 4 ;-)
Kontaktní údaje