.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Redfox
Text: Kalimero a Rajo naprosto souhlasím a děkuji jak za zastání tak za to, že se nebojíte říct pravdu.

Co se zbytku puberťáků a jiných patolízalů a vlezdoprdelků týče. Chyb můžu mít kolik chci ostatně nepíšu článek do magazínu, ale nepracovně na web tudíž nárok na chyby mám :) k tomu sem nikdy neřek, že sem bezchybný atd. nýbrž uznávám, že má gramatika není nic extra, ale je mi to opavdu fuk díky tomu, že máme schopnout a hodnou korektorku. Navážíte se tu do mě kvůli gramatiky a strašně si vyskakujete, protože víte, že Váš názor sdílí vedení tohoto webu. Ale jedno stále opomíjíte, hru ste nehrály, zapomínate čemu se říká \"EVOLUCE\" pro neznalé vývoj a myslíte si, že ste nejchytřejší na světě. Nakonec to stejně dopadne tak, že si hru koupíte popřípadě ji jinak získáte budete ji hrát jako o život a pak budete říkat jak byste to nikdy nehrály a jaká to musí být blbost mezitím co budete mít hru zminimalizovanou na liště.
Kontaktní údaje