.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Ratmamahatma
Text: Tak to prrr Kalimero. To je demagogie to co tu předvádíš tak s tim šermuj opatrně, protože demagogii moc lidí rádo nemá ;)
Ty tady předkládáš nějaký konkrétní věci, který údajně kritikům vadí. Tři čtvrtiny těch věcí jsi podle mě netrefil ani za mák a ten zbytek banalizuješ. Za ten výrok ve smyslu \"fallout 3 očividně neni fallout 2 a tim pro polovinu lidí tady smrtelně hřeší\" bych ti specielně rád tápnul do obličeje.
Řikat, že hru nemůžeš kritizovat, dokavaď si jí nehrál je naprosto mimo. Když už se tu oháníme tim zaměstnánim, tak já jsem level designer. To je jeko kdybys tvrdil, že nejdřív musim vyrobit hru a pak teprv vidim, jestli jsem to udělal dobře nebo špatně. Kdybych nemohl hodnotit kvalitu produktu v průběhu vývoje tak by mě asi zachvilku vykopli ;) Někdy nemám k dispozici nic jiného než jen koncept na papíře a pár artů a stejně můžu říct, jestli ta hra má potenciál nebo ne, případně co by se dalo upravit, aby hra byla lepší. Stejně tak videa z falloutu 3 jsou už dostatečně vypovídající, abych mohl odhadnout, co na tý hře bude asi dobrý a co ne.
Mass effect byl kůl. Kdyby fallout tři byl jako Mass effect - resp. kdyby se ovládal jako Mass effect - tak jsem docela spokojenej. Bohužel ten soubojovej systém mi přijde naprosto odlišnej - žádný krytí nebo nějaký promáknutěší spešli při pauze v boji. Prostě doomovka + vats. Mass effect mi taky přišel stylově mnohem domáklejší. Přinejmenčim se nebáli barev. A fallout 1 byl ve svý době velice velice pěkná hra. Byl dokonce i barevnej, jelikož si hrál s určitou komixovostí, na kterou v trojce narozdíl od atmosféry 50. let zapoměli...
No to je jedno to už se zase rozkecávám, že by to nemělo konce...
Kontaktní údaje