.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Lordus
Text: Musim rict, ze jsem se taky zdesil ze cteni tech popisku obrazku.Jester tim u me dost klesnul. Rikam, co uz jsem rikal milionkrat a stale je to jako hazet hrach na zed. Tu hru z vas jeste nikdo nehral! Takze oslavne a vsekritizujici komentare si nechte. Na 90 procent je ta nenavist vuci Bethesde zakorenana z duvodu, ze F3 neni 3D iso klasicke RPG, na ktere jsme si zvykli. Zbytek uz jen vychazi z teto predujatosti.

(1) retardovaně vypadající bandita proskenovaný VATSem => Jestere, nech nekoho at ti vyfoti momentku tebe, na 75 procent na ni budes vypadat taky retardovane (ja taky, jako kazdej z nas, kdo neni zvyklej se pred fotografem se ihned zazubit, vypnout hrud a nahodit svadivy pohled).. snad chapete, kam tim mirim.
(2) velká a smutná hlava na neskutečně jednotvárném washingtonském náměstí => a nebo velka smutna hlava a depresivne pusobici namesti plne zkazy

(3) Springvale - již notně ohraný pohled, jen jinak natočená kamera => jestlize ma autor (jester) pocit, ze tento pohled je ohrany, tak proc sem tu fotku dava?!

(4) prý vrakoviště, IMHO ale pouze změť textur => ja tam ty auta vidim.. a to IMHO si odpust, vsechny tvoje komentare jsou jaksi \"poznamenane\" tvym nazorem, takze pouziti IMHO je jako noseni drivi do lesa

(5) bolí hrdinu nohy, nebo se chystá vylučovat? => tohle je jesteruv ulet, takovyhle komentar si nezaslouzi komentar ;-)

(6) držka, která se povedla => ano, i povedene obrazky se nevyhnou kritickemu pohledu, tady to jester graduje

(7) radar, jenž Spojené státy evidentně neuchránil => tenhle kometar je prave dobrej, vtipnej, jen vice takovych a mene tech jinych, davam PLUS ;-)

(8) skrýn, který má nožičky a utekl z BioShocku => bio jsem nehral, ale treba ten screen opravdu vypada jako interier letadlove lodi, takze mohli spise vykrast realitu nez jinou hru

(9) . zdá se mi to, nebo vidím písečnou bouři? (!!1) => dobry postreh ;-)

(10) raketometčík => Jesterovi dosel posevni sekret z muzy, proste a jen raketometcik..

Nechci timto jestera urazet, ale jen poukazuji na to, jak jsou ty komentare neuveritelne subjektivni.

Silena Brahmino, ja te nechapu, 10 let cekas na F3, kdyz je na spadnuti, tak na nem nenechas nit suchou a pritom si tu hru ani nehral. Proc tedy v tomto webu pokracujete? F1/2 jeste nejaky ten patek vydrzi,ale veskere mody jsou diky dementnosti editoru jen takovymi tresnickami, zadny novy poradny kolac z toho nevzejde. Silena, tak to vzdej a nebo se snaz alespon byt neutralni, jinak pusobis dosti rozpacite, ne-li trapne. A dle komentaru toto neni jen jeden jediny nazor, je jich vice. Stava se z vas bulvar typu blesk, aha.

F3 nebude mit mluvici hlavy!!
Ve Falloutu si v aute nezajezdite!
Fallout 3 nam zahyba s konzolemi!
Supermutanti jsou prilis supermutantni!
....

Howgh! :-)


Kontaktní údaje