.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Lordus
Text: Tak jsem si zahral Fallouta 3 a musim rict, super, kdo ocekaval fallouta 3 jako pokracovani fallouta 1 a 2, tak bude zklamanej, kdo ocekaval Fallouta jako hru, ktera si vezme z falloutu ty podstatne veci a posune to dal po technologicke strance, tak ten nebude zklaman.

Hraje se to dobre, ten uvod je super, neda se to srovnat s F1 a 2 (totalne nudne zabijeni krys a jeste totalne nudnejsi chram zkousek .. BTW, kvuli temto usekum si nekteri z mych kamosu, pres moje doporuceni, tyto hry zahrali pouze par minut a pak se na to vykaslali.. ac jsem jim rikal, ze dal se to rozjede, tak je zabijeni krys opravdu nebavilo.)

Jsem pouze na zacatku, system strelby a vats je zvlastni pro cloveka jako jsem ja.. dlouhou dobu jsem hral CSko a tak jsem navyklej davat headshoty.. tady to bez pouziti VATS tak nejak postrada smysl.. na druhou stranu CS uz nejaky cas neparim, aim skill mi klesl a tak je to prijemny, ze si tu hru muzu zapauzovat a zamirit a rozmyslet co dal..

Atmosfera je super, proste z 2D super atmosfery je 3D super atmosfera..

grafika: hral jsem Crysis a na mem notasi s 8600 512 MB a 4GB RAM nic moc, hru jsem si neuzil.. tady to beha v pohode a o to mi u hrani jde (mozna jsem zaostalej, ale stale si uzivam hry jako je transport tycoon, fallouti atd... takze o super grafiku mi az zas tak nejde).

Uvidim co pribeh, jak se to dal rozvine, ale zatim me to tahne dopredu uplne stejne, jako u puvodnich falloutu, dokonce bych rekl ze spise vice jak u f1 nez u f2 (kde se to pribehove diky rozsahlosti hry pak tak nejak rozpadalo, zvlast pri cestovani na vychod.)

Preji vam spousty peknych zazitku pri hrani F3.
Kontaktní údaje