.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kein
Text: Závěry zde, ale nikdo nedělá, pouze se zde kritizuje to co se už zaručeně ví, ledaže by polovina všech recenzí byla nepravda, cely spor je o tom, že to co recenzentí vychvaluji, tak my jako dlouholetý fanclub, oprávněně kritizujem uvedu příklad:

- v recenzi SCORE tukan popisuje jak se dají využívat v boji vybuchovací auta - VSB říká (a já také), že tyhle explodující věci jsou čistý nesmysl.

to samé platí o grafice (ikdyž není tak důležitá u tohoto žanru hry, tak můj názor je takový, že hru bez dynamickych stínu vydat v tomto roce a ještě si přečíst v recenzi, že se hra může směle rovnat se špičkami dneška, je k nasrání....) hratelnosti (v původním falloutu když byl kritický zásah, tak to byly pro hráče vánoce - ve F3 bude krický zásah téměř pokaždé pokud se budete plížit - což je přežitek z oblivionu - pokud jste měli vysoký sneak ta kto bylo jako hrát s cheatama - potvory padaly na první druhou ránu, poté reakce NPC na okolní dění).....mohl bych pokračovat dále ale snad jste pochopili...

Jde o to, že to co jsem vyjmenoval se ví, je to fakt, a i přes tyto fakty davají tak vyoké hodnocení, není z toho trošku cítit \"takové to pyčo\" ?? , opravdu je třeba se zamyslet jakto, že hra má tak vysoke hodnoceení, vyššíí než fallout 2, přitom tam tolik věcí chybí.... ruku na srdce a zamyslete se....

tyhle hádky by vůbec nevznikly, kdyby F3 dostaval v průměru maximálně 7-8/10 bodů, z toho plyne, že buď rapidně klesla hodnota recenzentů, nebo Bethseda porcuje medvěda....což naznačila VSB....

Toto není zdaleka vše co jsem chtěl říci bylo by to pak ale nesmyslně dlouhé, jednoduše, řaďme Fallout 3 do skupiny do které patří už jenom kvůli chození vojáků BoS a degradaci humoru a explodujícím autům nemůže mít fallout 9/10.... -> snad jste to z tohoto pochopili...

Kontaktní údaje