.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: xc
Text: 2Toxar: LOTRa do toho netahej, pokud si pamatuju, tak se fandove spis obavali vysledku(vzhledem k predchozim pokusum) a samo klritizovali nektere zmeny (vypusteni zaveru, zmena nekterych postav ... )

Me osobne by nevadila \"hra z prostredi Fallouta\", ale nazveme ji pravym jmenem. Tudiz jde o FPS s nekolika RPG prvky, ktere ale nemaji valny vliv na prubeh hry. Pokud nasledne pominu technicke zpracovani (ktere bude pravdepodobne solidni), a budu hodnotit herni prvky, dojdu k zaveru ze jde o klasickou konzolovku pro hrace slabsiho ducha (aby nemusel moc premejslet, jestli nahodou tenhle strejda kteryho ma prave v zamerovaci neni necim dulezitej).

Tudiz rekneme slusnej prumer pri srovnani se soucasnymi vytvory.

Pokud ovsem ma ta vec nazev jaky ma, pak ji nebudu SROVNAVAT ani s Oblivionem ani s Mass Efectem, ale jen a pouze s F1/F2. Pak musim samozrejme logicky eliminovat zpracovani (precijen tu je rozdil 10ti let), ktere hre ani neubere (protoze je slusne), ale ani neprida (nicim nevynika). A v tomhle srovnani F3 totalne propadne at uz se na to podivam z jakeho uhlu pohledu chci. Drtiva vetsina \"programove funkcionality\" (kdyz to vemu ciste technicky) proste chybi. Doslo k odstraneni/zredukovani temer vseho, co jakymkoli zpusobem ovlivnuje HRU (vyvoj postavy, moznosti ovlivnovat okoli, partaci, ...).
Kontaktní údaje