.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Toxar
Text: oběma: Chlapi já s váma souhlasím- Už to prostě nebude ONO. Nebude to starý DOBRÝ Fallout.

Ale pokud se na to budete dívat tak, že recenzent, který dá 93% vidí a hodnotí tu hru jako novou hru s odkazem na Fallout,tak se k tomu stavíte jak? Hádat se tu o názvu mi připadá jako blbost, protože žádný díl F už z izometrického pohledu s největší pravděpodobností nebude. Já to prostě beru jako nástupce Falloutu a dvojka pro mně bude pravděpodobně navždy jedničkou. A že je název \"Fallout 3\" mi je u...

\"Doslo k odstraneni/zredukovani temer vseho, co jakymkoli zpusobem ovlivnuje HRU (vyvoj postavy, moznosti ovlivnovat okoli, partaci, ...)\" - to víš jak? To je právě to co nechci tvrdit před tím, než si to zahraju. V jedné recenzi to tak je, v jiné úplně obráceně.

LOTR jsem dával za příklad jen proto, že zezačátku bylo opravdu mraky negativních reakcí a nakonec bylo hodně \"negativistů\" v zásadě spokojeno.(až na vystřižené scény a podobně). Ale nebyl to průser.
Kontaktní údaje