.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Sius
Text: Zdá se mi to nebo je to krásnou vlastností čechů a slováků se dokrve dohádat kvůli hovadinám jen aby byl \"fight\"?
Sám se aktivně zapojuju do dění v několika herních komunitách od cs po wow a když porovnávám naše portály a weby se zahraničím, tak tady vládne hloupost a pomalu každý 3tí přízpěvek by se dal označit za nesmyslný, lživý a naprosto nesouvisející s tématem (záležitostí snad všech cze/svk komunit kolem her obecně, nikoli \"jen\" vsb). Šílené množství cze/svk pařanů jednoduše není schopné podívat se na věc pohledem mimo krabici a pak je po přečtení přízpěvků jednomu až do pláče...

Nu ale s tím už nic nenaděláme, možná až uběhne nějaké to desetiletí navíc, tak semtam někdo procitne ;-).

Nu jinak k newsce: Score jsem nikdy moc neuznával jako herní plátek, takže jsem se na něj obracel jen vzácně a až po prosvištění Levelu. A musím říct, že pokud bych měl hodnotit práci recenzenta na F3 článku, nedostalo by se mu žádných superlativ =).

Kontaktní údaje