.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: jax
Text: Tak pro vsechny magory co hre porad nadavaji a akorat maji nevysvetlitelnou averzi i kdyz ji samy nehrali a naopak ti co ji hrali na ni pejou samou chvalu..to jste takovy profici ze vite lip jaka hra je aniz by jste ji hrali narozdil od lidi co jsou na tom opacne??, uz vas mam uprimne dost! prestante byt trapni i zdejsi admini jsou koukam paradne zaujaty vuci falloutu3, proc proboha? jsou vase chore hlavicky natolik stupidni ze nejste schopni pripustit ze hra nebude presne takova jakou jste si ji vysnili? opravdu trapnost nade vse.. ja jsem opravdu velky fanda vsech falloutu(krome konzolove sracky) a sam jsem se obaval aby hra dopadla dobre ale uz od zacatku vyvoje jsem jim fandil a ted uz nejakou dobu vim ze ta hra je proste narez, neni to sice ten samy fallout jako driv ale fallout to JE a ja myslim ze i kvalitni! precijen recenze v takovym mnozstvi vetsinou nelzou ze:p a to je prece hlavni.. tak si to v tech makovicich prosimvas konecne srovnejte a berte hru takovou jaka je, staryho fallouta uz nikdo nikdy neudela.. nicmene ja tvrdim \"Kral je mrtev, at zije Kral!\"
Kontaktní údaje