.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Rad
Text: Za prvé si myslím, že hodně hráčských recenzí vzniká v průběhu hraní hry a ne až po jejím dohrání, což není dobré, protože až po důkladném dohrání si může člověk udělat nějaký ucelený a objektivnější obraz o kvalitě hry. Jsem zatím na 11. levelu a co můžu o hře říct a co mě jako první věc okamžitě napadla, bylo to že svět Falloutu 3 je trochu moc prázdný a stereotypní, protože jsem čekal daleko více různých zmutovaných příšer, hmyzu nebo i rostlin na povrchu i v podzemních lokacích. Přesto mě však něco pořád nutí ve hře pokračovat, a tudíž mě hra baví. Questů je málo, což je škoda, ale na druhé straně nejsou špatné a často docela vptipné, například výzkum pro Moiru Brown nebo komická sekta uctívačů Atomu nebo vtipy mého osobního robota apod.. Grafika hry je pro mě hezká a engine je dobře optimalizovaný, částečně však asi proto, že poměrně pusté exteriéry jsou na grafiku méně náročné než lesy, hory a města Oblivionu. Inventář se mi zdá trochu nepřehledný a popis věcí opravdu nedostatečný. Taky řešení všeho prostřednictím pip-boye mi připadá sice originální, ale z praktického hlediska trochu zdlouhavé a nešikovné. Myslím si, že není pravda, že karma skoro neovlivňuje hru, protože podle výše karmy na vás různé frakce posílají nájemné vrahy, různí lidé jsou ochotni se s vámi bavit více nebo méně a když máte vysokou karmu, lidé z Megatuny vám pravidelně posílají různé drobné dárky, jako stimpacky, munici nebo aspoň jídlo, což je docela užitečné. Přes všechny určité nedostatky a jistý stereotyp má hra díky použitému upravenému enginu z Oblivionu obrovský potenciál a myslím si, že nás za čas čeká kupa nádherných módů, které hru posunou opět někam hodně dál a výš, v což pevně doufám a myslím si, že si to plně uvědomovali i tvůrci hry z Bethesdy. Takže mi se hra v podstatě líbí a rozhodně ji nemíním zavrhovat, jak to dělají někteří lidé. Je asi jiná než F1 a F2 a mnohým skalním fanouškům této série nesplnil Fallout 3 jejich očekávání a hra je asi, jak někteří říkají, příliš podobná Oblivionu, ale mi to osobně nevadí, protože Oblivion je pro mě krásná hra. To je můj názor.
Kontaktní údaje