.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Ratmamahatma
Text: \"je to už jiná hra. Je to skoro jako srovnávat NHL 09 a Far Cry 2.\"
Nevim, jestli se mám smát, nebo brečet. Tahle zvláštní teorie o \"nové době\" je naprosto mimo. Mimo mimo mimo. Je to jenom hlupá omluva za hloupé hry. Na evolučnim stromě vývoje her se prostě pár společností vydalo větví, která vede k pávům. Udělaj si vobrovskej barevnej vocas a řikaj tomu pokrok. A každej druhej na to: \"Jé, ten má ale pěknej velkej vocas, poďte mu ho pokouřit!\"
Ale slyšeli ste někdy páva zpívat? Je to trošku jako když Tod víská při headshotu.. takový divný \"kvíchrrr kvíchrrr\". Dobrý Tode, tvůj novej pták má velkej pták, ale nezazpívá ani jako Archeopterix a při letu ten svůj chvost šourá skoro po zemi.
Jo, i tohle je evoluce, ale já mám rači krysy od Black Isle a krkavce od Blizzardu (ukázky z diabla 3 mě narozdíl od ukázek z F3 dokázali nadchnout). A Archeopterixe Morrowinda od Bethesdy ;) ještě než se vyvynul v tenhle oblivionskej zmetek s velkym pérem.
Možná, že to nejsou na první pohled tak pěkný tvorové jako páv, ale určitě toho maj víc v hlavě. A von nakonec ani ten páv pěknej neni, je to chodící kýč. Krkavec má styl.
Konec bajky

Kontaktní údaje