.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Herrer
Text: Ratmamahatma: Je to smutný,protože krkavci už prostě nelítají... ještě takový Wizardry 8,to byl nádherně hnusnej pták:-) Tahle doba je holt divná a celý je to o tom,z čeho bychom měli mít radost,ale nemáme - hry už nejsou okrajová záležitost pro pár maniaků,ale bohapustej mainstream a tak si autoři nemůžou dovolit to,co dřív. Pokud teda chtějí rejžovat a to oni určitě chtějí... Btw,z toho,co jsem si o F3 přečetl mám opravdu rozporuplný pocity a to jsem tu hru rozhodně nijak nezatracoval... To,že jsou tam jen dvě města,to je fakt masakr a i další zmiňovaná negativa (ať už jakkoliv nafouklá) mě dost děsí. Nevýrazný charaktery,přeplněnej svět,tupá AI,absence humoru,mizernej vliv S.P.E.C.I.A.L.u... Chjo:-( Dokonce už ani nebudu zítra večer obletovat kolem XZone obchodu,jak jsem původně plánoval a prostě si počkám až to bude všude v krámech. Šanci tomu dám,ale Fallout radši nečekám... Jen mi chlape řekni,který firmy ještě směřujou \"krkavčí\" cestou a hoď kdyžtak i nějaký tipy,rád se s nima seznámím;-) Pokud ovšem nemyslíš třeba Blizzard,když dáváš za příklad Diablo... To je celý trochu mimo,protože ono není až takovej problém udělat stejným způsobem hru,která byla kasaštykem už za těch kultovních herních časů... Fallout byl určitě mnohem okrajovější záležitost a přenést ho do týhle doby se vším všudy,takovej jakej jsme znali,to si nikdo nedovolí a Bethesda tuplem ne.
Kontaktní údaje