.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: J
Text: Tato hra je pro mě zklamáním..Byl jsem zvědavý, jak si s F3 betheseda poradí. Po dohrání mám pocit, že se jedná spíš o scifi oblivion, než o Fallout. I přesto se bude mnoha dnešním hráčům určite líbit kvůli surovosti a ustřelování různých končetin, což mě zrovna nevzrušuje.
Já dávám před grafickou pastvou pro oči a litry krve u RPG přednost zpracování questů, dialogů etc. a v tomto mě právě F3 zklamal nejvíce .. Korunu tomu nasadily stupidní dialogy ala Oblivion, debilní a nepřehledný PIPBOY, mapa která jako když Oblivionu z oka vypadne a když jsem ustřeloval vojákům v Power Armoru hlavy loveckou puškou, měl jsem dost. K čemu vlastně ten Power Armor pak vůbec je ?!
F3 má s původními Fallouty společného velmi málo, hra je docela lehká, přijde mi, že je dělaná pro tupé masy, které neumí u her přemýšlet a jediné co zvládnou je držet levé tlačítko myši. Navíc se systémem V.A.T.S. se souboje stávají trapně lehké, V.A.T.S. je prostě paskvil. Považuji F3 za akční hru s RPG prvky, určitě ale ne za RPG.
A když bych měl F3 srovnat např s Mass Effect(u mě má hodnocení 9,5/10), tak by si fallout zasloužil maximálně 4/10.
Je to nedůstojné pokračování prvního a druhého dílu...
Jestli se to dá ovšem pokračováním nazvat...
Kontaktní údaje