.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Lius
Text: Velmi s autorem souhlasím. Jsem v podobné části hry. Ještě bych chtěl podotknout pár dalších věcí na které možná zapoměněl.
-chůze a běh vaší postavy (animace) je nepřirozeně hloupá (stejně jako v morrowindu a oblivionu) takže většinu strávíte vaším pohledem.
-líbí se mi hodně jak je všude radiace, mnohem víc než v původním falloutu, prostě moc se nenajíte aniž byste něco dostali.
-zajímavý je hacking , lockpick jsem si nepřečetl taže vůbec nechápu co dělat :P, vadí mi že na práci s atomovkou ( a neochopitelně i s zavíráním potrubí) musíte mít skilly - škoda chtěl jsem ji odpálit nebo tam připevnit tu nálož (takhle jsem šel toho týpka nabozovat)
-Staré morbidnosti - otroci maj na krku XY (to co nosí psy, nemůžu si vzpomenout :( ) a když s ní začnete manipulovat bez dostatečného skillu, může to vybouchnout (vybouchne hlava)
-hra s VATS je pro mě zatím moc lehká, přepnul jsem na hard, líbí se mi ale systém přepínání, stejně jako v F1 a F2 budete s normálními věcmi mířit ale s rotačním kulometem si užijete staré dobré zábavy (prostřelit 2-3 lidi najednou :D)
- Dialogy: nechápu proč je okno tak malé, chtělo by to větší okno pro možnosti, takhle jen zbytečně schroluju a někdy zapomenu že jsou i další možnosti.
-poušť se moc nekoná a to mě mrzí - ale zase bylo by divný 30 minut cestovat prázdnou totálně vyschlou krajinou (já to říkal! já to říkal! já říkal že měli do hry dát auto, nejlépe hummer <3 )
-hra vás dělá trošku hloupým svatouškem jako v oblivionu, sakra jaktože ve v domě nemůžu v prázdném pokoji vzít plechovku aniž bych měl sníženou karmu?!? To má být snad postapokalyptická doba?? Kdyby tohle bylo i v F1a2 tak Kim Čong il by mi mohl dělat maximálně rohožku
-Super pipboy, ne vlastnostmi ale jak staře a \"hardcorově\" vypadá, inventář v F1 je oproti tomuhle vrcholem jednoduchosti :)
-ve hře je sice kompas ale je mnohem lepší bloudit okolo, já stihl ještě před megatonem objevit kousek od toho starou školu půnou raiderů a nějakou holku v bomě, kterou jsem překecal ať mi dá prachy pro jejího bosse nebo co (a tho jsem zatím neviděl :P:P) - tahle situace pro mě zatím byla nejvíc \"faloutovská\"
Kontaktní údaje