.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: jerry
Text: no ja jenom zasnu jak se vsem libi vats me proste system boju tu hru znechutil je pravda ze podle me kvalita rpg proste stoji a pada prave se systemem boju proc jinak piplat postavu nez kvuli bojum zejo takze co se mi nelibi kazdej boj je hodne o nahode a ne o schopnostech vyzkouseno nekolikrat load save :) kazda zbran zni skoro stejne v roce 2008 u AAA titulu bych cekal lepsi ztvarneni zbrani zadna zbran nema davku nebo jednotlivou strelu nebo dalsi mody a ted vats pokud na vas de vic lidi chova se divne pokud zamerite nekoho z trojice ten se zastavi a ceka az ho zabijete zatimco ostatni vesele strili nebo utikaj za vama takze nez ta krasna animace skonci tak taky muzete byt mrtvi pokud zamerite vsechny tri cekaji vsichni tri ovsem pozor pokud nekomu ulitne hlava opet cucite na animaci ale cas bezi a opet muzete byt trikrat mrtvi dalsi celkem bezna vec je kryti vykukovani kde to jako je ja se kryju za kamen uvidim nepritele stisknu vats a nic nebo 2% a vidim ho uplne jasne tak ten vats zapnu probehnou tri vystreli do sutru no parada a to nemluvim pri situaci kdy zamerite krasne nepritele na 90% ale on se schova za stenu vats nepochopi ze uz ho netrefite ale probiha dal animace zatimco vykoukne dalsi kteryho zamerenyho nemate a ten vas opet zabije tohle jestli je paradni system tak to potes :) jinak pip boy je opet oblivion na druhou proc to nemohli udelat tak krasne prehledne jako treba v lineage 2 vubec lineage 2 by mohla byt obrovska inspirace at uz v obrovskych nadhernych mestech obrovske krajine a hlavne ovladani kde vam staci mys s koleckem a mate absolutni prehled o vsem navic engine staryho unrealu mozna vypada lip nez tohle ale grafika me ve falloutu 3 nevadi
Kontaktní údaje