.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Jan Horák
Text: 2 loler - no tak vis jak, ja jsem zpanikaril, pac jsem si predtim neprecetl manual a system sipek ktere dovedou na misto mi uniknul... stejne tak do Megatonu jsem prisel v noci a nic moc, ve dne jsem z nej mel lepsi pocit, taky uz jsem splnil quest, kdy mas v obchodaku najit leky a jidlo a fakt jsem se u toho questu bavil a rozhodne to nebylo easy, asi trikrat jsem uvnitr chcipnul. Moje prvni dojmy jsou proste prvni dojmy, druhej dojem je takovej, ze z neceho mam lepsi pocity, ale neco me mrzi, treba vazeni si zbrani... predtim jsem si vazil prvniho kontaktu s pumpovaci brokovnici a ta zbran mi vydrzela ctrvtinu hry a porad jsem si ji prohlizel v inventari... tady jsem zabil tri najezdniky a mam laserovou bouchacku, dve obycejny bouchacky, samopal 10mm, kulomet podobnej AK47, granaty, miny, proste me mrzi, ze nechodim prvni hodiny treba jen s kopim a nozem a s bouchackou a par naboji, ale uz mam dostatek munice i zbrani. A jinak HC fanda znamena, ze uz mi deset let visi v pokoji zaramovanej plakat z Levelu, kterej byl k prilezitosti Fallout 1, jak typek se 13kou odchazi do pustiny. A to mi je 23 let. Obe hry jsem sice neprojel 10x ale jen 2x, za to vsude jsem sejvoval a loudoval a zkousel vsema moznejma zpusobama resit. Proste moje nej hra je Fallout a az pak hooodne vzadu na druhym miste Deus Ex. A Fallout 3 me zatim nezklamal. Napriklad v Megatonu si u me mesto napravilo reputaci v baru, kdy tam ghoul pokuřoval, u toho hrala muzika 50ejch let, všude lítal prach, pak tam přišel šerif a snažil se řešit problémy, týpek řekl ať jde první a pak ho do zad odprásknul a utekl - jako fakt se bavim. Ten humor z původních Falloutů tam taky rozhodně nechybí, nevím jak to může někdo napsat. Například hlášky robota v super duper martu nebo jak se ten opuštěnej obchoďák jmenuje jsou fajn. Hlavně když ho nájezdníci odpraví :).
Kontaktní údaje