.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: patrik
Text: jan horak
suhlasim s recenziou. zatial hram cca 6 hodin ciosteho casu a velmi ma to bavi. riesim prave family quest a neviem ich najst.

johny
skus pri tej mape popremyslat, pripadne si cez nu prehod nejaku z lubovolneho falloutu. zistis, ze f3 ma naozaj vacsiu hernu mapu. cele pobrezie falloutu bola len jedna nakreslena obrayovka, kde sa ti vybodkovavala trasa a pri stretoch sa ti nahodne vygenerovala mala obrazovka, na ktorej sa odohral suboj.
f3 ma celu mapu vzmodelovanu a mozes ju skumat a objavovat. v starom falloute potom boli mesta, ktore sa mozu kludne prekryvat s lokaciami tvojej malej mapy f3. takze je to len vec rozdielnej mierky, ale hernych lokacii je vo fallout3 nepomerne viac.
mozno hras hry dyl nez jan, alebo ja. o com silne pochybujem, lebo podla tvojho prispevku neverim, ze mas viac ako 34, ale to ze povazujes fallout3 za sracku este neznamena, ze to sracka je. snad si si trosku pohonil ego a ziskal par madbrahmin bodov za drsneho hardcore fandu. drzim palce v skutocnom zivote mimo tento server
Kontaktní údaje