.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Jan Horák
Text: 2 Johny - tak ted si me pobavil pubescente, hraju hry opravdu dlouho, projel jsem pres videohry z rakouskeho mexikace s River Raidem, pres C64 klasiky typu Last Ninja, pres staricke PC hry, az po ty dnesni. Uz nikdo nikdy nevyrobi BG1 a 2, Fallouta 1 a 2 a Planescape Torment (mimochodem vsechny dohrane do konce ty mastere). Stejne tak Half Life 2 byl oproti jednicce chudej bratricek. I kdyz to byla super smazba. A pokud jsem si nekdy predstavoval pred deseti lety, jak by vypadal Fallout ve 3D, tak Bethesda splnila moje predstavy, coz nedokazal Stalker ani nic jinyho. Ta hra opravdu sracka neni, ale chapu ze pubertak co si hraje na dulezityho to muze brat jinak. A fakt si me pobavil tim jak hrajes PC hry dyl nez ja, pochybuju ze se ti jako me doma vali sbirka excaliburu a jeste starsich PC casopisu, kde inzeraty ukazovaly napriklad 286 za 100 tisic korun. Dneska kdyz by vysel v Levelu navod na fatality v Mortal Kombatu nikdo by to kvuli tomu nekoupil, driv si by si to koupil kazdej a na koho by nezbylo, tak se to kopirovalo kopirkou. Ty doby jsou pryc a pochybuju ze je pamatujes. Zrovna tak nejsi kompetentni srovnavat Fallouty. Nikdo prece necekal ze to bude dokonala kopie, ale jak uz jsem rekl, jestli jsem si nekdy predstavoval Fallouta ve 3D tak Fallout 3 ma vsechno to, co bylo v mejch predstavach. Takze si dej sprchu a najdi si holku, pac v puberte je to lepsi nez psat nejaky plody choreho mozku do diskuze.
Kontaktní údaje