.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Sharp
Text: První \"podprahově negativní\" recenze, která za něco stojí - je až na určité detaily (výsledné hodnocení, příliš subjektivní pohledy - já např. neměl rád parťáky v RPG nikdy - to ale neznamená, že do recenze napíšu, že parťáci jsou na houby a je to lepší bez nich - ano, PRO MĚ třeba jo, ale jiného zas právě nejvíc baví gruppentruppe :-) výborná. A jak poznamenal Kein - na rozdíl od té jeho - je dobře napsaná :P

Velký souhlas s DaVcou...

Zaráží mě hlavně, jak kdekdo dokáže najít kdejakou chybu (a že jich je - včetně bugů - ehm Memento Daggerfall :DD), ale záměrně přehlíží pro hráče klíčové věci, jako je třeba velmi rychlý save/load (což mě tedy hooodně mile překvapilo). Ještě dodnes si pamatuju skřípaní zubů při Fallout 2 :-). Btw - uvědomuje si někdo, že na cca dnešním compu trvá loadnutí savu F3 méně času než savu F2? V tomto směru je F3 naprogramovaný prostě geniálně a až vychytají chyby enginu a pustí se do toho modeři - tak to může skutečně být největší hra všech dob (optimismus, já vím :PPP)
Kontaktní údaje