.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Martin DeWrajt
Text: Nejdřív bych se chtěl omluvit za chyby:) Své dojmy jsem psal cca20 min. po dohrani hry a dojmy byly celkem rozhárané...

Co se parťákasky týče, opravdu mi způsobovali víc trablů, než že by mně pomáhali. Jejich neustálé ztrácení v pustině mě točilo víc než snaha o vytažení klíštěte. Měl jsem menší problém s úkolem pro otroky - osvobození Lincolnova památníku a \"rychlost\" chůze otroků a jejich snaha o exkurzi přes celou pustinu byla zlým snem, trvajícím více jak 5 hodin.

Co se z příspěvku od vampa týče, Oázu zkusím najít a pořádné ji prošmejdím, jen sem narážel na fakt, že při \"snaze\" splnit všechny úkoly jsem po projití cca půlky mapy ztratil veškerou motivaci k dalšímu objevování. Prostě místo XP bodů dostávat jen body za karmu, která má vliv jen na to, kdo se k vám přidá, mi přišlo zbytečné.

2 daVca: Bethesda se u mě nerovná fuj. TES je jen prostě jinej přístup k RPG než jakej praktikovaly BlackIsle např. u Baldurs Gate či Falloutu 1,2... Proti systému z TES nic nemám, ale přišlo mi, že Bethesda nevyužila ani polovinu potenciálu, co tahle hra nabízí. TES2 Daggerfall byla jedna z nejlepších RPG. (Morrowind či Oblivion už u mě takový úspěch neměly) Bohužel jak tomu bylo i u předchozích dílů série TES, tak i zde se já osobně nevyhnu dojmu jisté nedotaženosti, přehlížení detailů - a detaily přece jen dělají z dobré hry hru geniální. Vůbec bych se nezlobil, kdyby vývojáři odložily vydání a \"vdýchli\" hře systém, který u mě nebude vzbuzovat dojem až takové jednoduchosti - nedotaženosti. F3 možná až moc dojíždí na svoji volnost a možná i předdefinované rozhovory. X-krát jsem zachránil maximus gluteus Bratrstvu ocely a stejně jsem u nich byl za šaška, o možnosti se k nim přidat ani nemluvím, to autoři prostě ignorovali ( s výjimkou jakési náplasti cca 15 minut před „možným“ koncem hry) , stejně jako prostředí jejich centrály, které nevypadá vůbec jinak, než jakákoliv 200 let opuštěná sutina v pustině... Na druhou stranu vše sleduju ze svého pohledu a že máte na hru jiný názor je snad jenom dobře, ostatně – na rozdíl od \"war never changes\" - názory lidí se mění vždy...v závislosti na osobě a prožitcích... Fallout 3 nabízí bezpochyby mrtě různých prožitků…

Kontaktní údaje