.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: DaVca
Text: Problem je, ze koncepce Falloutu2 by se dnes uz neuchytila. Predstavte si, ze by stale nekdo vydaval Prince of Persia se stejnou variaci skoku, urovni, pasti a pridal par nepratel, ci nejakou drobnost a to az do dnes. Vy chcete, aby Fallout3 byl spise modifikaci z Falloutu2. V tom pripade bude idealni pockat si na nejaky fanouskovsky vytvor (BGE). Nostalgie je previt, clovek pak ma tendenci si pamatovat z minulosti hlavne to dobre a idealizovat, ci primo glorifikovat si celou situaci. Spravny recenzet by se mel dokazat od takovych pocitu odprostit a snazit si recenzi (ac subjektivni utvar) pojmout trosku objektivneji. Ty hate clanky zde (2/10 atd.) jsou fakt nesmysl. To neni recenze hry vuci nejakym standardum, ale vuci glorifikovanemu Falloutu2 ve vasich vzpominkach. Cas jde dal. Half Life opravdu nebyl lepsi, nez Half Life 2 (skupina koridoru plnych beden a temer stejnych textur), ani Dizzy 2 neni nejlepsi hra na svete. Nedavno jsem potreti ziskal Deus Ex a byl po nainstalovani dosti prekvapen, ze to (ac je to stale vyborna hra) neni zdaleka tak bozske, kterak jsem si to pamatoval. Myslite, ze ty same desitky jsou nejvetsi svetove spiknuti? Mne Fallout3 bavi, ac je to trosku neco jineho, nez Fallout 2. Ne lepsiho, ani ne nijak horsiho. Dle meho to je velice dustojny nastupce.
Kontaktní údaje