.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: John Templayer
Text: Někde na netu přesně tohle bylo, interaktivní kompletní mapa, která při kliknutí zobrazí popis lokace a jsou na ní všechny lokace...ono to v praxi není tak těžké, stačí si na 20 levelu zvolit perk průzkumník a na mapě se objeví všechny lokace, tu mapu si \"vyfotit\" printscreenem, loadnout a prozkoumat ty lokace a napsat je do souboru s mapou jako popisy....bezva nápad alespoň pro mně, po dokončení hry to udělám a přidám do průvodce. Mimochodem atributy jsou vcelku důležité, přidávají body hlavně do skillu, jsou důležité při některých rozhovorech (opravdu jsou tu možnosti mluvit jako silák s pomocí síly nebo jako inteligent s pomocí inteligence) a jsou důležité jako požadavky na percích (celkem často). A questů nenich pár, většina návodů obsahuje tak maximálně půlku úkolu s pouze jedním či dvoumi řešeními a úkoly mají spoustu řešení (nedají se zjistit za jedno hraní, proto hraju za dvě postavy). Mimochodem jsem jedním z lidí, kteří hájí Fallout 3 (ikdyž by todda měli vyhodit, je to vůl, jak do falloutu mohl dát upíry a plamenny meč??!??!?) a hájím ho zejména proto, že se mi líbily Fallout 1+2 a tactics kupodivu taky (člověk nemusel moc přemýšlet :) )a arena+morrowind+oblivion jsem také hrál a jsou to dobré hry ale musím uznat že todd to pěkně zprasil (fallouta) Fallout 3 mi připadá spíše jako pokračování Fallout Tactics:BOS než jako pokračování fallouta, kupodivu je děj Fallouta tactics: BOS podle todda a bethsedy paradoxně neplatný a nepřichází v úvahu, přitom je té hře nejvíce podobný .... (např tam taky byla kombinace realtimu a tahového apod.)
Kontaktní údaje