.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: John Templayer
Text: Ty atributy si tam nemusel psát mám stejnou tabulku již napsanou, ty úkoly který jsi zmínil, to s tou atomovkou má dva konce, v jednom ji zneškodníš a budeš moct bydlet v megatonu a druhej způsob je nechat ji na zakázku vybouchnout a otevře se lokace Tenpenny tower kde budeš moct bydlet, a lze i ukecat jednoho občana aby to spravil za vás (trochu divnej úkol, zkusim najít vícero způsobů). úkoly od Moiry (žádná mirie, to je kravina, hrál si to vůbec?? :) ) mají celkem 3 řešení, a celkově mají všechny...to bych musel spočítat, je to rozdělěný podle způsobu dokončení (chytře odpovídat, apod.) a stylu dokončení, a jsou ještě dvě možnosti navíc a to jí to vykecat nebo nalhat. Způsoby dokončení jsou po anglicku *dívá se do svého návodu* : normal, smart, tough, sly a snide a podle stylu- junior survivor, expert survivor a guru survivor. PS: hrál si vůbec Fallout 3? Já to hraju zaráz za několik postav a snažím se přijít na všechno, sběratelskejch figurek pipboye jsem našel zatím 11, ale celkově jsou pro všechny atributy a skilly, takže mi jich ještě pár zbývá. tohle bylo na moonfeara. Pro ještěra-žel to ještě nemám hotové a dlouho to nebude, ale do konce měsíce by to mělo být aspoň z části a hlavně PLNĚ ověřené (a se spoustou tipů do situací) :) dyžtak mi pošli za týden mail že chceš ten návod a já ti ho pošlu, jinak bych to zapomněl a na těhlech stránkách nejsem zrovna pořád. PS: proč tam musím pořád dole to\"dvakrát dva je\" člověk aby si pořád počítal na kalkulačce XD :D
Kontaktní údaje