.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kharkow
Text: Drog: Co takhle posunout obtížnost z \"lehká\" trochu výše (třeba na max(anebo se vydat jako hrdinná \"Myškina\" na 2hém levelu do WDC a bojovat o každý stimpack a náboj)) pak už může být krapet sranda umlátit kupu několika brutů za sebou vzhledem k množství vypotřebované munice. (ještě že existuje samurajský meč :) ) Osobně je pro mě bývalo setkání s náboji do brokovnice taková větší oslava, než jsem dostal na zelenáče plasmovku. (A to ani nemluvím radosti, když člověk náhodou objeví náboje do plamenometu.)

(MEGA)MODy obecně - Po zkušenostech s mnoha mody (různých her), kdy hra a) nenaběhne, b) padá, c) musí se přeinstalovat, si setsakramentsky dávám pozor na to, co kam dávám a čím to nahrazuji, ale v případě MEGAMODů jsem o to většinou okraden, chtěl jsem si instnout nějaký zajímavý mod do F3 a už už mi ten zmetek nahrazoval soubory v adresáři ze hry bez záloh a hrabal se v .ini. Takže mohu říci, že pokud nevyleze MEGAMODí klenot jako je to v případě STALKERa, kdy uspokojí obrovskou masu svou všestraností, je to OK. Jinak bych se jim dovolil vyhnout pokud během instalace (ne po ní) nedostanu na výběr co vlastně chcu :)


Kontaktní údaje