.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Herrer
Text: Drog: Tak to konečně hraju a nemůžu říct,že bych nebyl zklamanej... To o čem píšeš,to je naprostá pravda a je to celý dost smutný. Nečekal bych,že Bethesda pochopí kouzlo Falloutu,ale čekal bych,že jako firma plná zkušených profesionálů bude tušit o čem je design levelů a aspoň bude respektovat svět,kterej sama vytvářela. Vracím se k Zaklínači a tuhle hru si dám až někdy za půl roku,to už budou na světě jistě mody,který z ní udělaj plnohodnotnej Fallout. Bethesda by udělala pěknej krok,kdyby sundala klapky z očí,přestala se utápět ve svý zdánlivý neomylnosti a konečně začla sledovat co lidem nejvíc vadí a časem udělala obří update po vzoru zmiňovaného Zaklínače. Vždyť i ten minimod s popisky předmětů přidává atmosféru a dává hráči úplně jinou motivaci... Strašně mě nasrali tím,jak se zoufale moc vyflákli na zdánlivý detaily,který dělaly Fallout Falloutem. Udělat tyhle drobnosti přece není žádnej problém! To si fakt myslí,že jsou dnešní hráči už jen vymaštěnci,kterým zavřou huby tím,že se budou po každým zásahu kochat jak slaboučkou bambitkou někomu ustřelili palici až se odkutálela někam do prdele? Takhle to myslel Todd,když tvrdil,že Fallouty byly hlavně o násilí??? Debil! Rozhodně jsem nepatřil k často zaslepeným kritikům Bethesdy(Morrowind byl moc fajn a Oblivion aspoň krásnej) a věřil jsem,že to bude vážně dobrá hra a to i díky nadšeným recenzím(nyní musím říct,že pro mě nepochopitelně nadšeným). Hraju to zatím jen chvíli,tak jsem určitě neviděl to nejlepší,co ve hře je,ale to co jsem zatím viděl mě popravdě řečeno hodně zklamalo. Ještě k těm budoucím megamodům... Určitě hru rapidně vylepší,ale budu si je jako majitel legální české verze moct dostatečně užít? Myslím,že ne. Nemám ve zvyku fňukat,ale když vidím už teď věci,který dokázali amatérští fanoušci série za krátkou chvíli tak moc vylepšit,tak prostě na Bethesdu nemůžu nebejt nasranej. Tisíckrát vylepšenej interface,popisky předmětů a bůhví co ještě... Tohle jste zkurvili,Todde!
Kontaktní údaje