.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: surge0n
Text: Kalimero >> BUHAHAHAHHAHA..tak ty si ma teraz mega rozosmial chalan :D \"..hral jsem na nejtezsi a nedalo se to. musel jsem ustoupit pouze na tezke\" MUHAHAHAHAH...to myslis vazne hej? ako no offence ale bud si uplny lempl alebo si to hral bez stimpakov alebo to hras s joistickom,..polku fallouta som presiel s armorom od security z rodneho vaultu a zvysok v plasti od regulatorov a s klobukom od najazdnika jonesa..2x som sa vratil do menu ci mam naozaj najtazsiu obtiaznost..uz na zaciatku som zistil ze ked budem hrat s dobrymi armormi ta hra MA NEBUDE BAVIT, aj tak by som zabitia od nepriatelov spocital na prstoch...zranenia v rezime VATS vysmech, bol som rad ked ma triafali...AI smazene file proste 0 bodov, zaseknuti mutanti o rohy a podobne, o tom behemotovi ani nevravim...ked sa uz nahodou trafili hocikedy pekne do menu sup 3-4 stimpaky a kosilo sa delej...hanba...v kryte vsetko vacsinou na supu alebo do vycerpania AP, chlapikom z enclavy odstrelovat palice na 2-3 rany z lincolnovej pusky pri 14lvl to je moc..fakt moc...nejaky spolocny utok alebo taktika? kdezeeeee...RADA NA ZAVER : NEHRAJTE TO SO SILNYMI ARMORMI A JOINABLE NPCS ak sa chcete zazit aspon trochu napatia
Kontaktní údaje