.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Drog
Text: Kalimero: Na bruta mi stačí s bojovkou na desátem levlu šest dobře mířených ran do hlavy - víckrát už to opakovat nebudu, nevěříš, nevěř - je to tvá věc.

Kharkov: Nezapomínám, zde máš protiargumenty
- Dají se opravit u kdejakého obchodníka na padesát procent, a to v pohodě stačí.
- munice je levná. Ukaž mi někoho kdo nesežene tři stovky na dejmetomu sto broků, a já ti ukážu lháře.
- můj skill je sice malý, ale není problém i přes palbu několika protivníku k ním doběhnout a na 80/90 % z nich udělat krupicovou kaši.
Můžu mít kupu energozbrojí, to jest jeden problém, ten druhý je, jak správně poukazuješ, jejich nelogická nepoužitelnost bez vycviku + při moji poslední návštěvy v megatonu jej měla na prodej i ta děvčica.
Ve falloutu 1 či 2 bych ani na dvacítce neměl s obyčejnou koženou bundou (ala mad max) šanci přežít utok rotačního kulometu střílejicího z pětimetrové vzdálenosti.

aimlezzz: Když si hrál hru poprvé bez návodu, tak pravděpodobnost, že ji získáš byla téměř mizívá. A i když hru hraješ po stopadesáte páte, tak o ni tvá postava neví, pakliže se snažíš hrát hru stylem RPG.
Kontaktní údaje