.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kalimero
Text: Tak to jsi ale frajer. Já hraji na tu druhou nejtěžší, mám bojovou zbroj a netroufl bych si naběhnout ani před jednoho mutanta...možná před teho s kladivem neobrněnýho. Před 2 bruty vůbec. Bych ani nestíhal brát stimpacky.
Já mám před něma respekt. Pod rotačákem už jsem nejednou chcípl a to jsem nebyl vůbec blízko. Popravdě nechápu jak to můžeš vydržet. Já bych snad nestihl ani 6x vystřelit a byl bych mrtvý :) Ono se někdy stane, že když seš moc blízku, tak on zbraň prostrčí \"skrz tebe\" a střílí pak jakoby za tebe. Možná to byl ten případ. Kdo ví. Každopádně jsem se stím nesetkal.

Popravdě jsem určitou část hry musel hrát na normal, protože se to opravdu nedalo. Pak jsem nabral obřížnost hard a stimpacky jdou strmě dolů. Hraju myslím si velice opatrně a takticky a obtížnost mi vůbec nepřijde jednoduchá.

Nerad F3 srovnávám v takových věcech s původními díly, ale současně s trojkou hraju i jedničku a ta mi připadá jak procházka růžovou zahradou. Takže těžko říct.
Kontaktní údaje