.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: moonfear
Text: přesně jak píše smejki, F3 převzal ty dobré věci z původních dílu, ale až moc je zjednodušil, a docela dost věcí šlo rozhodně udělat lépe, už jen systém special, nevěřím tomu, že byl takový problém udělat je lépe a tak aby hru ovlivňovaly, int, cha a lck bohužel na hru nemají vliv, zkoušel jsem to, str jen minimální (nulový pokud ti nevadí pořád běhat s věcma do megatonu), per má vliv jen částečný, end je asi jediný využitelný skill protože HP není nikdy dost. Taky nevěřím tomu, že zabít na hard obtížnost supermutanta desítkou pistolí na levelu 2, byl neřešitelný problém. Chyba F3 je jeho až příliš velké zjednodušení, nevyužitý potenciál a až moc velká snaha vést hráče za ručičku. Hra je to pro mě dobrá jenom proto, že kromě zaklínače a mass effect si nepamatuju za poslední dva roky slušné 3D RPG. Tonoucí se i stébla chytá, a pokud si chci zahrát RPG tak vezmu do ruky i ten fallout, přece jenom je to lepší než drátem do oka. Nevím co za questy jsi dělal, já jich stihl cca polovinu, ale kromě jednoho nebo dvou mi všechny přišly umělé, bez logiky věci, bez návaznosti na svět, zrovna jsem dočetl jámu pekel (nebyl do dneška čas skočit na poštu pro level) a má pravdu, nejhorší je, že vypíchl věci které bethesda mohla udělat lépe, otázkou je jen jesti nechtěli nebo nemohli (doufám že nemohli, protože jejich hry mám jinak rád, zrovna jsem si rozbalil obliviona GOTY), původní fallouty se snažily držet universa a docela se jim to snažilo, města i všechno okolo vypadalo uvěřitelně (v rámci možností), ale u F3 jsem co deset minut narazil na něco co mi nedávalo smysl. Po těch letech co hraju bych čekal, že moje náročnost klesá, když hraju co je, myslel jsem si že jsem si vybudoval nějakou imunitu, ale F3 je pro mně sypáni soli do otevřené rány. Ve chvíli kdy vyjde construction set a pořádné mody to bude hra jak měla být ( a jestli dokážou během pár měsíců vytvořit nadšenci úpravy o kterých se tady hádáme, tak ať mi nikdo netvrdí, že bethesda by to nezvládla v mnohem kratší době)

A ve trojce mi děsně chybí holodisky :-D
Kontaktní údaje