.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Lexx
Text: Já být tvůrcem F3 tak bych se po čtení madbrahmin na fanoušky F3 pěkně . . . . Pomalu po deseti letech se nad námi někdo \"smiloval\" a obdaroval nás pokračováním. Kolik \"herních legend\" již zmizelo v propadlišti času?Fallout měl kliku a někdo do toho nakonec šel a myslím že odvedl dobré kus práce. Bohužel jediné co tady čtu tak je nekonečná krytika a hnidopišství. A to nemyslím jen tenhle blábol, ale všech patnác recenzí. Určitě F3 má + a - tak jako jeho starší bratříčci. Nebudem se asi přít že každý díl měl své otravné chyby a nelogičnosti. Pokud jste čekali kopii a plynulé navázání na předchzí díly myslím že se pánové v Bethesdě fakt sekli a záměrně. Přeci jen určitě nechtěli žít ve stínu zaniklého tvůrce hry. Prostě staré pojetí F je krásné ale staré a oživit to chtělo už dávno. Mnoho lidí zde naráží na chyby kterými trpí 90% her a postupně takové věci řeší patchema a datadiskama. Obvzlášťe RPG. Další nej krytizovaným aspektem hry jsou novoty, třeba karma. No na mě udělalo dojem že už dyž se budu chovat jako hovado a seberu cokolo kdekoli ( jak ve starých F )a nic se neděje. Nebo stížnosti na příběhovou linii. Jako že jste hodný synek co hledá otce. No mě by třeba vadilo kdyby jste byl grázl co začne stojící nad mrtvolou správce s kouřící pistolí. Také si musíte uvedomit že v dobe F1 a F2 neměli žánou pořádnou konkurenci, někteří možná budou oponovt, jenže se dneškem se to nedá srovnávat. Jeho tehdejší úspěch nebyl svým způsobem překvapivý. A tak dále to bych napsal další recenzi a až to dohraju tak ji asi napíši aby tu byla alespoň nejaká kladná recnze. Říkejte si co chcete F3 je nádherný, poutavý, zaměstná mě na mnoho hodin. okonce věřím že jak ho dohraji založim plynule novou postavu a hurá zpět. Za jedinou vadu považuji u Fallouta HC hráče co melou takovýhle nesmysly. Raději se někdy zvedněte od PC a jděte na chvilku mezi lidi do reality třeba nebudete tak zatrpklý a přestanete na věcech hledat vši:)
Kontaktní údaje