.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Moonfear
Text: už mě to nebaví, kalimero, uvědom si, že fallouty jsou deset let staré a doba pokročila, argumenty na obranu F3 vytahuješ z dnešní doby, ale zkus použít argumenty na F2 nebo F1 z doby kdy vyšly. To je jako nadávat třeba na pontiaka firebirda z devadesátých let (pro mně srdeční záležitost, měl jsem ho i v rukou) a srovnat to s novou fábií, s tím, že má elektroniku, lepší spotřebu a je da cool bo je nová, a pontiak že je hnůj protože je na dnešní dobu velký, moc žere a nemá elektroniku, asi tak nějak vyznívají tvoje argumenty. Fallouty na svou dobu byly nepřekonatelné. Ale ať se vrátím na začátek, doba pokročila, hry už nejsou tak omezovány místem na disku, pamětí, výkonem PC, i starý oblivion mi nabídne V ZÁKLADU mnohem lepší zážitek než F3 (a to fantasy nemusím), a F3 se budu pod kabát dívat, když vím, že v dnešní době to šlo snadno udělat mnohem lépe, jen by se někomu muselo chtít, podívej se na zaklínače, pořádně si ho prohlédni, tam jde vidět snaha tvůrců držet se toho co \"zaklínač\" znamená, nevymýšleli žádné hovadiny, stvořili uvěřitelné prostředí a uvěřitelnou hru, proč to neudělala bethesda ? Protože by se museli snažit o krapet víc než jen naprogramovat střílečku pro konzolisty obalit do pár nefungujících RPG principů, pár studentům dát kapesné aby napsali questy a pak to hypovat jako Hru hodnou jména kterým se honosí. Chceš srovnávat ? Podívej se na KOTOR, taky starší kusy a oba díly jsou mnohem propracovanější než F3, podívej se Mass Effect, rozhodně mě bavil mnohem více, hlavní linie mě dokázala udržet u PC. Chceš víc ? Podívej se na Bioshock, uvidíš snahu tvůrců vytvořit komplexní svět a ne zplácaninu několika textur proložených pár radškorpy kteří jsou tužší než vyzbrojený supermutant.

A co se týče toho supermutanta vs pistole a lvl 2, až budu mít trochu času na hraní tak to hodím na youtube, protože je to věc kterou zvládne i lehce retardovaný šimpanz. Na lvl 13 pro mě byl supermutant otázka dvou nebo tří ran loveckou puškou, to mi moc cool nepříjde, nepřátel taky moc není, supermutanti ve třech verzích, nájezdníci co jsou jen obměněné modely bez jakéhokoliv pozadí (vzpomínka na zmyje a jiné gangy falloutu), kentaur a banda šašků z enklávy co padnou po dvou ranách z brokovnice, opravdu cool
Kontaktní údaje