.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: smejki - to Psychotic
Text: Na 4 levelu jsem na normal potkal 3 supermutanty (jeden brute)- jeden s hunting rifle (HR), jeden s trubkou (nebo co to bylo) (TR) a jeden s rotačákem (první setkání s rotačákem a zároveň brutem) (ROT). Výbava v té chvíli byla 10mm pistole, téměř dodělaná hunting rifle s 8 náboji, čínská pitole, pendrek z vaultu, granát. Strašně jsem se jich bál, čekal jsem jistou smrt. hodil jsem granát v real timu, dva to zasáhlo (HR a TR), efekt malý. Vzal jsem hunting rifle a v real timu na 3 rány (poslední ve VATS) a jednu ránu pendrekem padl TR. Další 2 ve VATS šly na HR, zasáhla ho jen jedna. Musel jsem si vzít 2 stimpacky přes hotkey. Vzal jsem 10mm a střílel po HR v real timu (asi 5 ran), pak jsem po plnym dobití AP přepnul do VATS a vystřelil 4x do hlavy. 2 rány zasáhly. Pak už jen jedna v real timu a rozprsknul se. vzal jsem další 3 stimpacky. Pak stačilo obíhat strom a střídavě v real timu a VATSu střílet libovolně na ROT. 4 náboje z hunting rifle a 5 z 10mm (počítám li zásahy). A rotačák byl na světě. škoda, že nemám z toho času save, taky bych ti to natočil. ani ti nebudu vyprávět o tom, jak jsem pak za půl hodiny jen o level výš svedl sice tuhý ale úspěšný souboj s 12 raidery (3x činská pistole, 3 chladné zbraně, 4x hunting rifle, 1x brokovnice, 1x plamenomet). Za celou dobu hraní jsem zemřel myslím čtyřikrát (1x behemot, 2x supermutanti s raketometem, 1x Mr. Handy-US army version s podporou 3 radškorpionů a to ještě vedle mě musely bouchnout 2 auta), to mě teda moc nenadchlo.
Kontaktní údaje