.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Daemonius
Text: Víceméně muj názor na hru.. kdyby se to jmenovalo jinak, tak bych to bral.. ale nepřekvapilo mě to, přesně takhle sem čekal, že to dopadne. Dopadlo to už mrvením světa Morrowindu v Oblivionu (lore-killing ve vlastní sérii? WTF? ..nj já zapomněl na dementní konzolisty). Takže mě nijak nepřekvapilo, že to tady dopadlo stejně (kecam.. kéž by stejně, tohle je tak 2 - 3x horší než Oblivion vs Morrowind).

Víte v čem je největší chyba? Že to celý dělali a navrhovali lidi co maj jedinej životní vztah.. a to je ten k penězům. Kdyby to dělali a navrhovali fandové Falloutu 1 a 2, tak by to možná veřejnost nemilovala.. ale rozhodně by to měli rádi lidi co F1 a F2. Další chyba jsou kompromisy (uděláme to jako střílečku nebo tahovku? .. atd.). Svět Falloutu si může dovolit jen pár nejnutnějších kompromisů.. ale hlavně nesmí bejt debilní, tohle musí dělat někdo s hlavou na správným místě.
Kontaktní údaje