.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: nikeman77
Text: Vcelku s recenzí souhlasím.Kdybych byl mladší, neměl rodinu, děti a minimum závazků tak mne tato hra moc nenadchne. Nějaká podobnost s verzemi F1 a F2 je ale jen hlavně co se týče hackování, kradení a zakomponování děje hry do dávných budoucích časů :-). Ale vzhledem k tomu že mi je 32, mám rodinu, dvě děti a minimum času tak jsem za tuto hru vděčný. Přiznám se že bych si nedokázal vychutnat děj více hlouběji jako u F1 a F2. Hru jsem pařil po večerech max. 2h. vkuse. Hra je jednoduchá, obtížnost pro mne dostačující a přiznám se že bych neměl čas se do role více vžít. F1 a F2 nemá zatím nástupce, F3 - pokud nebudu o této hře uvažovat jako o nástupci slavné série tak ji hodnotím kladně - pro mě ideální,co se týče ztvárnění, hratelnosti, děje - spokojený. Jsou tu věci které to ruší ale pro mě to jsou nepodstatné věci.Zdar falouťákům.( důchodce - někde jsem četl že po třicítce je pařan důchodcem :-) ).
Kontaktní údaje