.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kein
Text: JatLaham: tak věř že určitě se MAFIA NELÍBILA PROTO PROTOŽE BYLA ČESKÁ, MI JE NAPŘÍKLAD ÚPLNĚ ŠUM A FUK (sakra capslock :) ) kdo hru vytvořil a zajímá mě spíš jaká je hra, a ano, mafia měla geniální příběh, mise, a hlavně atmostféru !! Souhlasím stím, že na to abys uřídil nějak kloudněji auto si musel mít celkem skill, ovšem o to více mě to bavilo,
ujet policajtům byla někdy naprostý um, pokud si je nepostřílel, celkově systém policie byl zvládnutý na jedničku - pokuta, zatčení, zabití, \"a já se ptám dámy a pánové, kdo tohle má?\" toto byla její výjmečnost, naprosto logické a důvěryhodné prostředí, a příběh ?? Tekly mi slzy, když Tommyho odpráskli na zahradě coby starce, hrál jsem jí několikrát po sobě, ikdyž jsem věděl, že se dá dohrát jen jedním způsobem, chtěl jsem ten příběh znovu prožít...která hra tohohle žánru toto dokázala ?? ani dnes se taková nenajde -> smutné...

A to samé platí pro fallout, je to srdcovka, je to moje dítě a teď jsem čekal jako hrdý otec na dalšího potomka, a narodil se mi takový malý retard...proto lidé nadávají, proto jsou dotčeni, k té hře měli vztah a někdo jí zneuctil, je to jako kdyby ti cikán pochcal dveře u auta a posral kapotu - auto ti zůstalo, ale posrané a pochcané...
Kontaktní údaje