.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Uroboros
Text: No souhlas jak jinak. Teda prvně musím říct že nechápu ty rozčilené reakce..možná je to něco jako když někomu pohaníte jeho víru a jeho boha, ale jenom proto že se pan Vávra nerozplynul jako ostatní recenzenti tak je to najednou zamindrákovanej ďábel? asi jeho članky začnu číst já osobně bych neměl tu silu napsat něco za čím si stojím bez toho abych někomu ustupoval a pak číst ty vyblitky kterejma na to někteří uplakánci reagujou..Možná by se v jeho vysupováni dala najít trocha arogance ale kdo se tak dnes nechová?
A ohledně Falloutu? vše už za mě napsal Kein. Jen dodám(protože nechapu proč se do toho lidi naváží ve smyslu cos dokazal že kritizuješ? :)) , že moje osobni zkušenost je takova že mafii sem dohrál několikrát protože mě bavila - Fallout3 sem rozehrál a nejsem schopen se k němu vratit protože mě osobně prostě ničím nepřitahuje..Poslední moment kdy se mi libyl byl vystup z Vaultu 101..pak mě nic zajimevaho už nepotkalo..ale to je jen má vlastní zkušenost..určitě je to pro spoustu lidí ten pravý šálek kávy..Kdybych měl hluboko do kapsy tak snad i řeknu že lituji koupě..ale to i Far cry 2, C&C atd...opravdu nízká laťka to má pravdu..
Kontaktní údaje