.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Ratmamahatma
Text: Nick:
Ok sry sem to pochopil tak že píšeš \"hráči všeobecně\" a ne jenom tvoji přátelé. Ten zbytek tvého předchozího příspěvku mi přijde právě jako ona \"laťka proklatě nízko\". Nicméně nikdo neřiká, že F3 trpí jenom na nedostatek logiky svého světa či příběhu. Ta samotná hra jaksi nemá logiku - už jenom to, že nemáš žádné vodítko jaká je pro tvojí úroveň postavy vyvážená hodnota small guns - 10? 30? 60? já fakt nevim co ty čísla znamenaj a ze hry to nevykoukám protože ta si s těma procentama dělá co chce (krtek hlava 95, raider hlava 36..?!?).

Co jsem od F3 čekal? Od prvních videí už nic moc. Smířil jsem se s pokračovánim elderscrollů - dofal jsem v druhej Morrowind. No každopádně jsem nepředpokládal, že se mi to bude hrát hůř než Oblivion. Ta hra se mi hraje hůř než Oblivion! Je to až děsivý. Od doby vydání hru nekritizuju ani tak proto, že je to Oblivion, ale pro to, že je to v některejch ohledech dokonce horší než Oblivion. Takový dno sem nečekal ani po těch videích.
Kontaktní údaje