.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: RockStar
Text: 2: Jat Laham
Musím prostě reagovat na tvoje předešlé posty o tom. že Vávra má problém vyjít s lidma, že má něco hořkého na srdci atd. bla bla. Proč v dnešní době, kdokoliv vyjádří svůj negativní názor, tak hned má osobní problémy z děctví a kde si a co si. Jestli tě někdo na psychologii učí, že každý člověk co má pesimistický pohled na svět(na věc) patří do blázince(doufám, že si dostatečně inteligentní a pochopíš nadsázku a jak přesně jsem to myslel, nechci si zas číst post typu \"já jsem neříkal aby Vávra šel do blázince\"). Tak radši z tý školy odejdi. On prostě vyjádřil svůj názor na to, co je v herním byznysu špatné, a to je právě to, že hry začali dělat kravaťáci. Nebo řekni mi hru, která se za poslední dobu stala legenda. Dnes už nic takového není. Herní byznys jde do \"sraček\". Jelikož kravaťáci jsou tam od toho aby firma vydělala a ne aby uspokojovala nás hráče. Nepovažuji se za HC hráče, jsem jen normální hráč co si zahraje dobrou hru, ale to co teď vychází, to není ani výzva a hlavně ani z warezu to nestojí za to, to stáhnout. Dále k těm ostatním designerům, můžu se zeptat tvořil si někdy něco? Řekněme psal si někdy povídku? Nebo složil si někdy písničku? Pokud ano nikdy by si nechtěl aby ti někdo kecal do toho jak vedeš příběh, co děláš s postavama nebo proč to solo je po refrému atd. Chceš to dělat podle sebe. Právě ti největší umělci dělali svoje díla sami aniž, by jim do toho někdo kecal. (Pokud bereš hry tak trochu jako umělecké dílo.)

jinak k F3... Uvedl bych to na pravou míru, tohle je špatný fallout. Průměrná hra. Kdyby se tohle nejmenovalo Fallout, tak by o nic nešlo, vůbec o nic. Prostě by vyšla další Besthesdovská hra z postapo světa. Nebyl by toho plný internet prostě teď už by se na tu hru zapomělo. Každý kdo zná pravou podstatu světa Fallout pláče ve svém koutku duše co se to provedlo z jejich rájem. Tady vůbec nejde o tu hru, tady jde o PRINCIP. Jako kdyby televize Nova udělala novou serii seriálu Simpsonovi ve stylu seriálu ulice.
Kontaktní údaje