.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Nick
Text: Ratmamahatma: vidis. Mne se oblivion nelibil. Nebavil me a fantasy dvakrat neholduji. Cekal jsem postapokalipticke sci-fi rpg a musim uznat ze jsem nadsen. Take vidim chyby - at uz zjednodusena pipboy, nemoznost se vratit do megatuny, aniz bych videl neco noveho. Ale objevuji pustinu. Uz jsem osvobodil otroky, jez spravuji pamatnik ve meste, potkal jsem 4 behemoty, nasel navod na nuka colu a furt me to bavi vic a vic. Presto level 20 uz mam davno vybrany a hru dohranou - nechal jsem si load pred koncem a blbnu :) Okoli uplne nereaguje na tve ciny, ale vem si napr. v jednicce Junktown. Zabil jsi gizma, udelal vsechny questy a zbytek byl stale vse pri starym.
Chybi i tam hodne veci, ale jsem opravdu rad ze to dopadlo tak jak dopadlo. Take jsem rad, ze fallout vypada tak jak vypada. Musim rict ze maji sakra dobrej engine - alfu kterou pocitaji pri soucasne optimalizaci nema ani 2k games (nejen ceska). Vypada to skvele a nejednou se i stane, ze se jen tak divam. :)

A co znamenaji smallguns? Pokud jsem dobre pozoroval, presnost zasahu. Zkus si strilet v realtimu. Na druhe strane, ja jsem hrac ktery nosem vymeta kazdy roh a premysli nad moznostma vsech questu. Take mi vadi, ze nemuzu veci resit vic a dialogy jsou omezeny. Jenze zadna hra neni dokonala. Myslim ze Bethesda udelala co mohla a udelala to dobre.

Ale zde je situace stejna jako s Far Cry 2 - podivas se na lidi co na to nadavaji a pak se podivej i na fora, kde si pisi fanousci mezi sebou, jak objevuji golden ak a dalsi. Nemyslim ze se to vetsine hracum nelibi. A nemyslim ze se to ani neprodava. Pokud ovsem clovek jako Vavra napise ze sve pozice neco, co vypada jako mensina, ktera chce byt hardcore a dela hru ktera se ma masove prodavat, neverim ze je dobrej v tom co dela. Ale neni dulezity jestli udelal maximum, jen jestli to dobre dopadlo.

Na rovinu? Fanousci hardcore rpg budou vzdy nadavat. Libil se mi System Shock 2 a libil se mi Bioshock. Pokud rikas ze zabava za cenu ustupu je latka postavena nizko, ano mam latku postavenou nizko. A jsem za to rad. Hru si uziji mnohem vice - rika se tomu vasen pro hry.
Kontaktní údaje