.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: x
Text: Panove, trochu nechapu obhajce F3, specielne v pripade, ze vubec nehrali F1/2. Pokud by se to nejmenovalo Fallout, a melo to hodnoceni nekde mezi 7-8/10, tak to povazuju za slusne zpracovanou hru z prostredi Fallouta.

Jenze ono se to Fallout jmenuje. A pak mi nezbyva, nez srovnavat. Podotykam, nedohral jsem, nejak jsem po cca 20ti hodinach ztratil chut a motivaci proc pokracovat. V F1/2 (oboji jsem dohral nekolikrat) se vedlejsi Qsty nachazely na logickych mistech = prijdu do obce/mesta, prokecnu lidi/prectu nastenky/... a vim co delat. V F3 jsem se naprosto umyslne vydal na prochazku po svete \"jen tak\". Zacal jsem narazet na ruzna \"obydlena\" mista, o kterych jsem nic nevedel, jejihz obyvatele me automaticky napadali (a to vcetne obyvatel lidskych - narazil sem na nejakou laborku s ghoolama, kterou sem vyhladil, aniz bych se dozvedel proc).

Dale TO obsahuje neskutecne mnoztvi chyb a to vcetne chyb znamych uz z Obliviona. Pravidelne se mi stavalo, ze se po vycisteni budovy a navratu sepnul nekde nejaky script a nepratele se teleportovali do vycistenych a naprosto evidetne jinou cestou nez jakou jdu nepristupnych mist (a samo me za zady).

Tzv \"RPG\" prvky nemaji ABSOLUTNE ZADNY vliv na hrani. Je uplne jedno jestli mam strelbu na 10 nebo 80ti bodech, tak jako tak je kazdy druhy zasah krit a na prvnim lv nejobycejnejsi pistolkou usutuju supermutanta s gatlingem (ktery si nasledne seberu). Smutne. Paceni/Veda nema zadny vliv na pravdepodobnost otevreni/hacku, je to ciste o muzes/nemuzes, pricemz je to navic omezeno na 3 stavy (lehke/stredni/tezke). Deaktivovat minu lze i s naprosto min schoppnosti vybusnin, ani jednou mi zadna nebouchla (daj se celkem slusne pouzivat namisto granatu, AI je totiz 0, takze na minu vpohode nabehne, i kdyz vidi, jak ji pokladam).

Inventar je zoufalost sama, 70% predmetu nema zadny popis ani svoji ikonu, a to dokonce ani predmety, ze kterych se da neco vyrobit/nekdo je vykupuje. Uzasne predevsi u vyroby zbrani, to ze nemam potrebne komponenty se dovim az u ponku a abych si nekam napsal, ktere to jsou.

Mapa, to se snad ani mapou nazvat neda, to je doslova tragedie, takhle strasnou mapu snad nemelo nic za poslednich 10let. Naprosto neprehledne, nepouzitelne, nelze delat poznamky ... U F1/2 se dalo z mapy velice snadno vycist, ktere lokality jsem uz prosel, v F3 navic neexistuje podrobna mapa celeho sveta, sklada se z jakychsi podivnych segmentu, a je videt maximalne \"par metru\" od aktualni pozice.

Mohl bych toho jmenovat jeste spoustu, s clankem v Levelu souhlas, a specialne co se tech marketaku tejce, je to overene pravidlo, jakmile se do neceho zacne srat marketing, dopadne to vzdycky tragicky. Staci su pustit a sledovat jednu reklamni prestavku v bedne. Takovy vyblitky co tam sou ... a clovek se ani nedovi, na co ze to ma byt reklama a co ze by si to mel bezet koupit.
Kontaktní údaje