.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Nick
Text: byF: Fallout 3 nekam pokrocil podle myho stejne jako Bioshock od System Shocku. Hry se meni a pokud mas pokracovani z 1sth person, nektere veci nemuzes zkratka prevest a nektere veci silene stoji... Nevadi mi kdyz to rekne fanousek. Ale Vavra by mel tyhle veci jako vyvojar znat a snad je priblizit fanouskum nez nadavat jako patnactileta lama a logicky se snazit veci, kde normalni hrac pouziva fantazii... Budes se divit, ale ja se nikdy nezasekl a orientuji se dobre. Zatacky metra sem nikdy neresil, protoze pochybuji jak ten tunel mohou 200 let po valce posuvy pudy pretvorit. Stejne tak u spousty dalsich veci... Rikat ze cely svet jsou blazni jen ja jsem letadlo je pro mne vic trapny a jeho komentar slaby (a ze momentalne pouzivam jen jeho slova), nez produkt bethesdy. Nezastavam se bethesdy, ale od herniho vyvojare, ktery ma byt tak dobry, bych cekal vic nez kupu nelogicky \"logickych\" vet...
Kontaktní údaje