.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: bill
Text: 2Toxar: Aký je rozdiel medzi questom dones knihu z F2 a questami vo Falloute 3? Podľa mňa je trápne a zybtočné vysvetlovať niečo človeku, ktorý si myslí že q. vo falloute 3 sú dobré. Prečítaj si návod na F2 aby si videl koľko je tam možností a nadväzností http://kdp.wz.cz/fallout/fallout2_svk.html#sad

Pravda je taká že aj primitívny q. vo Falloute 2 mal trošku inú úroveň vdaka tahovým subojom, tým skôr sa mali pri prechode na fps viac snažiť. Ja som si tiež predstavoval pri hraní F2 aké by to bolo super keby som to mohol hrať v 3D, si zober napr. Sierra Army depot koľko tam bolo možností (hackovanie, oprava, otváranie zámkov, Skynet, boj, vypnutie elektriny) alebo questy okolo Gecka (vyhodenie do vzduchu, oprava, viac možností ako to urobiť, nadväznosť na Lynette, alebo to spraviť poza jej chrbát pre toho senátora atd)

Pamat hodne vecí skresluje a zrejme si to hral dávno a preto si nepamatas ake tam boli q.

Prosim napis mi jeden jediny prepracovany quest z Falloutu 3 (mozno tam bude este som to nedohral cele, len som zvedavy aky bude)
Kontaktní údaje