.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Nexik
Text: F3 je spatne rpg a VELMI spatna strilecka. Nevyuzity potencial a sklamani.

O Fallout universe se neda ani hovorit, trapna snaha betshedy navodit atmosferu fallouta pouze tim ze na me vsude kouka kresleny panacek z pipboye je velmi ucelova a nedostatecna.

Vse se odviji od penez nekde jsem videl statistiky prodeje od nejakeho distrubutora a tento mesic se kopii na konzoli prodalo 350k a na pc 70k.

Betsheda zprznila skvelou hru morrowind vyblitkem jmenem Oblivion. Neni divu ze kvuli $$$ udelali z Fallouta crap pro male americka decka co maj konzoli s ctyrma tlacitkama.

Od toho se odviji naprosto nedostatecny UI pro hrace PC verze.
_______________________________________________________

Vezmu to z druheho konce a budu soudit \"silne stranky\" Fallout3 tak jak byl zamysleny a neporovnavat ho se starou serii.

- Grafika je na dnesni dobu slaba, casto narazime na opravdu hnusne textury. Animace jsou zastarale tak 10let. Interiery jsou velmi podprumerne exteriery se mi libi a nepripadaji mi jako kamenolom.

- Optimalizovany engine? Neprijde mi, v exterierech nespadnu pod 60fpsna velmi vysokou grafiku a kurzor je krasne plynuli zato casto v interierech jako metro vault atp mam fps 40+ ale !!! i prez dobre fps se kurzor seka a divne dojizdi jak kdybych tech fps nemel dost. Je to cele nejake pochybne.

------------------
System Information
------------------

Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 3 (2600.xpsp_sp3_gdr.080814-1236)
System Model: D946GZIS
Processor: Intel(R) Core(TM)2 CPU 6400 @ 2.13GHz (2 CPUs)
Memory: 2046MB RAM
Page File: 441MB used, 3496MB available
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)

---------------
Display Devices
---------------
Card name: NVIDIA GeForce 8600 GT
Chip type: GeForce 8600 GT
Display Memory: 512.0 MB

Dodam ze mam velmi cisty system.

===========================


- Souboje: Kazdy kdo hral vi ze jsou o nicem a preneseny autoaim z konzole do PC mi opravdu vadi. A i kdyby nebyl tak je to tak slaba strilecka ktera si nezada s halflife 1 nebo duke nukem 3d.

Nekde jsem se docetl ze kritici FO3 pristupuji rovnou ke hre s zlucovitou nenavisti, ale to neni pravda. Velmi jsem se tesil ale hra mi opravdu hnula zluci tak ze ve me vyvolala agresivni choutky :-)

Je toho opravdu strasne moc ale nejak mi neni do psani a predevsim do podrobne analizi a sepsani vseho co se me nelibi. Mozna by se dal muj prispevek zaradit do kategorie: Neni dulezite vyhrat ale zucastnit se.

Kdybych byl donucen k hodnoceni tak 3/10 mozna 4/10 :-)


Kontaktní údaje