.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kein
Text: Ti co obhajujou Fallout 3 a hlavně si dovolí říci že má lepši questy než F2 si snad nevidí do huby, například upíři v Arefu, toho malýho kanibala jste nijak nevyléčil i přesto se nelogicky vrátil do Arefu a žil tam to pak nakonec sežere celou vsnici? apropo jeho ségre v dělala že o ničm neví přitom sám tvrdil že ho hlídala aby lidi nežral - je to nedodělané stejně tak jako lokace Vault 106 kde byl ve ventilaci psychotropní plyn...absolutně nedodělaná lokace s ponořeným potenciálem nebyl tam ani jediný dialog a odkud se ten plyn vzal prostě nic, stejně tak je nedodělaný celý fallout 9, já odobně sérii F3 považuju za klenot RPG a F3 to úspěšně potopil, ale nemá cenu tu dál debatovat ...

Já jsem člověk co si každou hru nejdříve stáhne a dohraje a až pak se rozhoduje zdali si hru koupi nebo ne, a Fallout 3 mi do domu nesmí, už jsem na ikonu F3 nekliknul týden a vůbec mi ta hra nechybí, když to srovnám s předchozími díly tak je to totální krystalický čisté hovno a to jsem se na tu hru opravdu těšil, teď jsem zvědavý na GTA4 a Mafii 2, ale při dnešních nárocích na hry bych se nedivil kdyby i Mafie 2 byla ten samý prd, oproti jedničce, která měla duši.
Kontaktní údaje